Apartmány Řezáč v Rokytnici nad Jizerou hodnocení
Apartmány Řezáč
V lůně přírody jsme pro Vás postavili ubytování, které potěší jak náročné klienty,
tak i rodinu s dětmi.
Přijďte se k nám ubytovat...
Česky English Deutsch Russian Polski Netherlands

Ubytování Rokytnice nad Jizerou

Naše moderní a komfortní apartmány jsme zařídili pro všechny milovníky pobytu v horách. Nachází se uprostřed krásné přírody v lyžařském areálu Studenov v Rokytnici nad Jizerou necelých 100 metrů od nejbližších vleků. Nabízíme pohodlné ubytování s bezpečným parkováním v ceně a restauraci s českou kuchyní. Celý objekt je zcela nekuřácký. 

V okolí penzionu naleznete hned několik skiareálů, které splňují požadavky všech úrovní lyžařů (včetně těch nejmenších) a milovníků zimy.

Pro období mimo lyžařskou sezónu je v okolí spousta zajímavých míst pro pěší turistiku i cykloturistiku. V letním období můžete využívat lanových drah pro zpříjemnění zážitků z Krkonoš. Pro sportovní dovolenou máte k dispozici nedaleký areál, který je uzpůsoben pro nejrůznější sporty

Kromě pohodlí a kvalitního ubytování v našich apartmánech můžete využít i řady aktivit, které nabízí Rokytnice nad Jizerou a její blízké okolí.

Menu

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.

Adresa :

Apartmány Řezáč
Dolní Rokytnice 519
512 44 - Rokytnice nad Jizerou

Tel.: +420 728 248 503                            + 420 603 243 994

E-mail:
info@apartmanyrezac.cz

50°44'00.8"N 15°26'52.4"E
 

Naše provozovna pracuje v systému EET.