Apartmány Řezáč v Rokytnici nad Jizerou hodnocení
Apartmány Řezáč
V lůně přírody jsme pro Vás postavili ubytování, které potěší jak náročné klienty,
tak i rodinu s dětmi.
Přijďte se k nám ubytovat...
Česky English Deutsch Russian Polski Netherlands

Lyžování 

V období zimních měsíců nabízí náš penzion možnost vyžití pro všechny kategorie lyžařů od těch nejmenších až po ty nejzdatnější. V okolí apartmánů lze najít širokou nabídku veškerých služeb pro sjezdové i běžecké lyžování. 

Lyžařská škola Půjčovny lyží Skiservis

 

Běžecké tratě

V okolí Rokytnice nad Jizerou najdete až 27 km upravených běžeckých tratíkteré jsou napojeny na krkonošskou magistrálu. V nedalekých ski areálech najdete jak servis tak i půjčovny běžeckých a sjezdových lyží.

Sjezdové lyžování

Vedle našeho penzionu (50 m) se nachází menší rodinná sjezdovka s večerním lyžováním Koupaliště I. a II..

V blízkosti našeho penzionu se nachází hned několik ski areálů:

Studenov (600 m od apartmánů)
Ski areál je určen především pro lyžování rodin s dětmi a středně pokročilé lyžaře a snowboardisty. Nabízí celkem 4 vleky a lze zde najít veškerý lyžařský servis včetně půjčoven lyží, restaurací a rychlého občerstvení i lyžařských škol.

studenov-fotomapa-highII[3].jpg

Horní domky (3,6 km / 5 min. od apartmánů)
Ski areál je jedním z nejoblíbenějších lyžařských středisek nejen v Krkonoších ale i v celé České republice. Dominantou střediska je Lysá hora (ve výšce 1315 m), na kterou vede čtyřsedačková lanová dráha. Areál nabízí celkem 8 vleků (z toho 2 sedačkové) a rozmanitost terénu střediska nabízí všechny typy sjezdovek od modré po černou. Na své si tak přijdou opravdu všechny skupiny lyžařů. Vyznavači adrenalinu mohou navštívit nově zřízený snowpark.

hornidomky-fotomapa-high[3].jpg

Paseky (6 km / 11 min. od apartmánů)
Areál nabízí celkem 4 vleky a jednu čtyřsedačkovou lanovou dráhu. Sjezdovky jsou v případě nedostatku sněhu zasněžovány umělým sněhem. Areál nabízí veškerý servis pro sjezdové i běžecké lyžování.

Paseky[1][3].jpg

Harrachov (11 km / 17 min. od apartmánů)
Harrachov je jedním z nejnavštěvovanějších lyžařských středisek v ČR. V oblasti lze najít celkem 3 ski areály, které poskytují veškerý lyžařský servis. V případě nedostatku sněhu jsou sjezdovky zasněžovány sněžnými děly.

harrachov-mapa-high[3].jpg

Šachty (10 km / 17 min. od apartmánů)
Areál nabízí celkem 7 lyžařských vleků (včetně 2 dětských) a 5,5 km sjezdových tratí pro všechny kategorie lyžařů. Parkování ve ski areálu je zdarma. Areál nabízí také sjezdovku s možností večerního lyžování.

Sachty_W[3].jpg

Kamenec (6 km / 11 min. od apartmánů)
V areálu najdete 2 lyžařské vleky a celkem 3 km sjezdových tratí. Všechny sjezdovky jsou při nedostatku sněhu uměle zasněžovány. Areál nabízí parkování zdarma a možnost večerního lyžování.

Kamenec[3].jpg

 

Menu

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.

Adresa :

Apartmány Řezáč
Dolní Rokytnice 519
512 44 - Rokytnice nad Jizerou

Tel.: +420 728 248 503                            + 420 603 243 994

E-mail:
info@apartmanyrezac.cz

50°44'00.8"N 15°26'52.4"E
 

Naše provozovna pracuje v systému EET.