Apartmány Řezáč v Rokytnici nad Jizerou hodnocení
Apartmány Řezáč
V lůně přírody jsme pro Vás postavili ubytování, které potěší jak náročné klienty,
tak i rodinu s dětmi.
Přijďte se k nám ubytovat...
Česky English Deutsch Russian Polski Netherlands

Další aktivity 

V okolí našich apartmánů se Vám nabízí široká možnost sportovních i kulturních aktivit, ze kterých si vybere opravdu každý. Pro zpestření Vašeho pobytu doporučujeme využít některou z následujících aktivit:

Vyznavači adrenalinových sportů si jistě přijdou na své při paraglidingu a powerkitingu, které nabízí nedaleké paragliding centrum v Rokytnici nad Jizerou.

Pro dobrodružné povahy je tu skvělá příležitost v blízkém bike centru. K zapůjčení nabízí sjezdová a horská kola pro jízdu v opravdu těžkém terénu. Kromě možnosti zapůjčení kol můžete využít také saunu či internetový bar, který se v areálu nachází. Milovníci motorů a rychlosti si zase přijdou na své v půjčovně buggy. Velmi netradiční zážitek pro zimní měsíce nabízí také snowtubing Rokytnice.

Pro večerní zábavu je ideální nedaleký bowling bar, kde si můžete vyzkoušet virtuální bowling či virtuální pinball, kulečník a další hry pro večer s přáteli. 

 

_DAN7504.jpg

Menu

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.

Adresa :

Apartmány Řezáč
Dolní Rokytnice 519
512 44 - Rokytnice nad Jizerou

Tel.: +420 728 248 503                            + 420 603 243 994

E-mail:
info@apartmanyrezac.cz

50°44'00.8"N 15°26'52.4"E
 

Naše provozovna pracuje v systému EET.